Tiina Kalde


Lümfiterapeut-massöör

+372 523 7725
terapeut.tiinakalde@gmail.comMassaaži õppimist alustasin 2010 a.  Krautmani Massaaži- ja Terviseakadeemias klassikalisemassaaži erialal ja lõpetasin selle 2013 a. Aurea ajurveeda tervisekeskuses töötamist alustasin 2012 a.
Olen läbinud palju erinevaid koolitusi, kuid enda jaoks pean olulisemaks Lümfiterapeudi koolitust. Lümfiteraapiaga saan aidata patsiente, kellel on tekkinud erinevatel põhjustel tursed: operatsioonid, traumad, onkoloogilised patsiendid, enne ja pärast iluoperatsioone. Tulemus on kohe nähtav ja käe all tuntav ning ka patsient tunneb leevendust turse taandumisel.
Olen ihult ja hingelt sportlane ja kõiki ajurveeda printsiipe ei järgi, kuid erinevaid ayurveda teraapiaid olen teinud juba 10 a. Üks reiki meister ütles mulle kord massaaži ajal, et mul on tervendavad käed ja tema saab sellest kohe aru. Nii, et palun tulge ja veenduge selles ise.
Minu leivanumber on kontoritöötajate seljamassaaž. Kui Te ise ei oska massaažiliiki  valida, siis alustage kontoritöötajate seljamassaažist ja olen kindel, et Te ei kahetse.

Minu lähenemine.
Töötan põhimõtte järgi - massaaž võib olla valus, aga peab olema mõnus ja tervendav. Peale tõhusa massaažiseanssi annan ka soovitusi, kuidas ennast ise aidata.